Hledáte bezpečnou investici?

Ukážeme Vám, jak jednoduché může být investování do fyzických slitků zlata, stříbra a platiny.

Zlato, stříbro a platina


Drahé kovy považujeme za jednu z nejdůležitějších komodit, které bychom měli mít ve svém portfoliu, abychom správně diverzifikovali riziko. Mají své opodstatnění pro každého z nás nejen v této době, ale i do budoucna.

Poskytují pojistku proti inflaci a znehodnocení našich úspor, pomáhají nám budovat rezervu pro děti, k hypotéce, na důchod nebo třeba na splnění našich snů.
V čase nabízí zajímavý výnos, zejména při dlouhodobém investování a dodržování nákupní strategie.

Ukážeme Vám, jak jednoduché může být investování do fyzických slitků zlata, stříbra a platiny prostřednictvím jednorázových nákupů nebo formou komoditního (spořícího) účtu.

Jeden z výroků Warrena Buffeta je: 
"Riziko se objevuje vždy, když nevíte, co děláte."
Žádná investice není bezpečná. Vždy z principu riskujete své peníze. Je potřeba ale o tom riziku vědět a udělat maximum pro jeho minimalizaci. Čím víc víte, tím lépe se dokážete připravit.

Jak vám můžeme pomoci?

Fyzické zlato a stříbro

V dnešní době strategická investice. Ukážeme vám, proč je důležité mít drahé kovy v portfoliu, a jak jednoduché může být jejich pořízení.

Jednorázový nákup

Klientům, kteří si chtějí ochránit své dlouhodobé úspory nabízíme variantu jednorázového nákupu, kdy zlaté a stříbrné cihličky můžete mít během několika dnů.

Komoditní účet

Forma spoření do fyzických slitků dostupná pro každého. Navíc můžete investovat do větších slitků, kde je výhodnější cena za gram.

Bitcoin

Digitální měna s krátkou historií a velkou kolísavostí v cenách, ale zajímavou příležitostí pro ty, kteří jsou obrnění trpělivostí :-)

Hledáme spolupracovníky

Všem, kteří si chtějí přivydělat nebo se postavit na vlastní nohy nabízíme možnost seberealizace. Stačí první krok, další už bude na nás.


Chcete si chránit peníze pomocí fyzických cihliček zlata a stříbra?
Pošlete nám kontakt nebo zavolejte a získejte více informací:

+420 737 188 727, info@citproobchod.cz